12+

Aqua Marina

pysznie tu…

Trattoria La Riva – restauracja włoska, otulona przyrodniczym urokiem malowniczego jeziora, inspirowana duchem włoskich podróży. Wnętrze tego miejsca przenosi gości w atmosferę tradycyjnych włoskich trattorii , gdzie aromatyczne smaki i wyjątkowy klimat są na wyciągnięcie ręki. Rozciągająca się na dwie części, restauracja zachwyca nie tylko otwartą kuchnią i eleganckim barem, lecz także malowniczą widokówką na jezioro. Podczas sezonu letniego, zaprasza do odkrycia uroku włoskiej alejki na zewnątrz.

Kuchnia włoska to wysoka jakość produktów, ich świeżość i lokalne pochodzenie jak również prostota przyrządzania. Menu to potrawy zainspirowane włoskimi daniami. Restauracja słynie z zupy rybnej na świeżych pomidorach, sandaczu z patelni, garnku muli, klasycznej sałacie Cesar oraz niezwykłej pizzy na cienkim cieście z dodatkami prosto z Włoch. Smaku dopełnia duża ilość świeżych ziół oraz oliwa, której sami nadajemy smaku i koloru.

POBIERZ MENU RESTAURACJI

Wino, lemoncello
& koktajle

Część trattorii to Cantina La Riva z kolekcją win nie tylko włoskich. Karta win zawiera wszystkie rodzaje win, które spotkały się z uznaniem naszych Gości. Cantina jest organizatorem wielu spotkań w winem w roli głównej. Znakomici sommelierzy prowadzą spotkania z cyklu „art&wine”.

W ofercie poza winami trattoria proponuje koktajle klasyczne i liczne napoje orzeźwiająco, soki ze świeżych owoców i warzyw.

Trattoria La Riva wytwarza klasyczne włoskie LIMONCELLO. Co trzy miesiące nowa partia cytryn zamienia się w wyjątkowy włoski trunek.

POBIERZ MENU WIN

Miejsce na Twoje spotkania

Aqua Marina to również idealna przestrzeń na organizację wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych i spotkań w gronie najbliższych.

Więcej szczegółów dowiedzą się Państwo w naszej zakładce „Spotkajmy się”, a także w naszym dziele sprzedaży pod numerem : +48 517 246 704

Vouchery

 

Podaruj wyjątkowe chwile
w Hotelu Willa Port ***** najbliższym.

Obiekt zarządzany przez:
Willa Port Sp. z o.o.ul. Marii Zientary Malewskiej 20 B , 10-302 Olsztyn, Polska