12+

Witaj w Restauracji Aqua Marina, gdzie letni taras staje się oazą smaków i relaksu. Zanurz się w szerokim wyborze dań, które łączą nowoczesne koncepcje kulinarnych ekspertów z międzynarodowymi trendami, zachowując przy tym esencję tradycyjnej kuchni regionalnej. Pełna elegancji Restauracja Aqua Marina to nie tylko miejsce dla smakoszy, ale także idealny punkt spotkań dla imprez i kolacji, mogących pomieścić nawet do 200 osób. Odkryj z Aqua Mariną nowe smaki i stwórz niezapomniane wspomnienia w otoczeniu przyjaznej atmosfery i niepowtarzalnego widoku na jezioro.

Kuchnia włoska to wysoka jakość produktów, ich świeżość i lokalne pochodzenie jak również prostota przyrządzania. Menu to potrawy zainspirowane włoskimi daniami. Restauracja słynie z zupy rybnej na świeżych pomidorach, sandaczu z patelni, garnku muli, klasycznej sałacie Cesar oraz niezwykłej pizzy na cienkim cieście z dodatkami prosto z Włoch. Smaku dopełnia duża ilość świeżych ziół oraz oliwa, której sami nadajemy smaku i koloru.

POBIERZ MENU RESTAURACJI

Wino, lemoncello
& koktajle

Część trattorii to Cantina La Riva z kolekcją win nie tylko włoskich. Karta win zawiera wszystkie rodzaje win, które spotkały się z uznaniem naszych Gości. Cantina jest organizatorem wielu spotkań w winem w roli głównej. Znakomici sommelierzy prowadzą spotkania z cyklu „art&wine”.

W ofercie poza winami trattoria proponuje koktajle klasyczne i liczne napoje orzeźwiająco, soki ze świeżych owoców i warzyw.

Trattoria La Riva wytwarza klasyczne włoskie LIMONCELLO. Co trzy miesiące nowa partia cytryn zamienia się w wyjątkowy włoski trunek.

POBIERZ MENU WIN

Przyjęcia w Trattoria
La Riva

Restauracja to miejsce uczczenia ważnego życiowego wydarzenia. Organizujemy przyjęcia weselne, rocznicowe, chrztu, komunii, zaręczyn, wieczory panieńskie i kawalerskie.

Restauracja gwarantuje dobra kuchnię, profesjonalna obsługę oraz przygotowanie dekoracji stołu w wybranym klimacie.

POBIERZ ORGANIZACJI PRZYJĘĆ

Vouchery

Podaruj kolację w Trattoria La Riva.
W ofercie restauracji zaproszenia na usługi restauracji.

Obiekt zarządzany przez:
Willa Port Sp. z o.o.ul. Marii Zientary Malewskiej 20 B , 10-302 Olsztyn, Polska