12+

Imprezy
okolicznościowe

Szukasz wyjątkowego miejsca na przyjęcie weselne? Poznaj hotel Willa Port w Ostródzie – tuż nad przepięknym jeziorem Drwęckim. To prawdziwa perła Mazur – zobacz ofertę i skontaktuj się z nami.

 

Proponujemy elegancją salę bankietową z przestronnym tarasem
i zachwycającym widokiem na jezioro. Gwarantujemy wsparcie doświadczonego zespołu, dzięki któremu Twoje przyjęcie zorganizowane zostanie z dbałością o każdy szczegół.

Restauracja
dla biznesu

 

Hotel Willa Port posiada kilka miejsc, w których zorganizuje niezapomniane wydarzenie biznesowe. Wieloletnie doświadczenie w organizacji różnego typu przyjęć daje gwarancję profesjonalizmu i wyjątkowej dbałości o szczegóły w planowaniu wydarzenia ale też podczas jego przebiegu.

Otwartość na potrzeby Gości sprawia, że wiele życzeń nietypowych jest spełnianych. Nasi Goście mają poczucie bezpieczeństwa w trakcie uroczystości i pewność, że zaproszone grono znajomych będzie zachwycone jakością kuchni i obsługi.

 

Do dyspozycji są 3 restauracje: Aqua Marina mieszcząca do 180 soób, Cantina – część Trattoriii la Riva mieszcząca 30 osób oraz sala bankietowa przygotowana na maksymalnie 150 osób. Każda z sal jest klimatyzowana z miejscem do tańca.

 

Z każdej sali jest bezpośrednie wyjście na tarasy hotelowe.

 

W sezonie letnim Willa Port posiada zadaszone patio mieszczące do 50 osób.

 

Wystrój restauracji to solidna podstawa do różnego typu aranżacji. Uniwersalne kolory czerni i srebra
są bazą dla dowolnej aranżacji wybranej przez Gości.

Śniadania
biznesowe

 

Restauracja Aqua Marina ofertę śniadań kieruje do biznesu. Układ sali pozwala na wydzielenie kameralnego miejsca, w którym można połączyć poranne negocjacje i spotkania z kawą ze świeżo palonych ziaren jak również ze śniadaniowymi zakąskami i lekkimi daniami śniadaniowymi.

 

Możliwa organizacja śniadań biznesowych w odrębnych kameralnych salach.

 

Uczczenie negocjacji czy wytchnienie po pracy warto złapać na mini plaży przy kieliszku szampan

 

 

POBIERZ OFERTĘ ŚNIADANIOWĄ

Obiady i kolacje
biznesowe

 

 

Klasyczne obiady i kolacje w naszych restauracjach podawane są w sposób wskazany w indywidualnym zamówieniu. Oferta restauracji obejmuje obiady i kolacje w formie serwowanych dań jak również prezentowane w bufetach. Przedstawiamy przykładowe menu skierowane do grup konferencyjnych.

Bankiety

 

 

Wieczorne zwieńczenie konferencji to świętowanie sukcesu. Profesjonalizm i duże doświadczenie gwarantują kolacje bankietowa na najwyższym poziomie. Dobra kuchnia, wyśmienite wino dobrane do potraw będzie miłym końcem dnia. Bankietom towarzyszą różnorodne koncerty czy wydarzenia artystyczne, których organizatorem bardzo często jest bezpośrednio hotel Willa Port.

 

Specjalizujemy się w bankietach tematycznych
np. włoska uczta, biesiada staropolska, francuski
wieczór z recitalem, rosyjska zabawa czy grecka Zorba.

Obiekt zarządzany przez:
Willa Port Sp. z o.o.ul. Marii Zientary Malewskiej 20 B , 10-302 Olsztyn, Polska