12+

Trattoria
La Riva

Trattoria La Riva – restauracja nad brzegiem jeziora zainspirowana podróżami do Włoch. Wystrój restauracji przywodzi wspomnienia klimatycznych, wakacyjnych włoskich trattorii. Restauracja składa się w dwóch części – główna część stanowi otwarta kuchnia, bar oraz 20 stolików w różnej konfiguracji ilości miejsc. Druga część to bar wraz z 40 miejscami dla Gości z bezpośrednim wyjściem na Patio Hotelowe.

Kuchnia włoska to wysoka jakość produktów, ich świeżość i lokalne pochodzenie jak również prostota przyrządzania. Menu to potrawy zainspirowane włoskimi daniami. Restauracja słynie z zupy rybnej na świeżych pomidorach, sandaczu z patelni, garnku muli, klasycznej sałacie Cesar oraz niezwykłej pizzy na cienkim cieście z dodatkami prosto z Włoch. Smaku dopełnia duża ilość świeżych ziół oraz oliwa, której sami nadajemy smaku i koloru.

 

 

POBIERZ MENU RESTAURACJI

Wino, lemoncello
& koktajle

 

 

Część trattorii to Cantina La Riva z kolekcją win nie tylko włoskich. Karta win zawiera wszystkie rodzaje win, które spotkały się z uznaniem naszych Gości. Cantina jest organizatorem wielu spotkań w winem w roli głównej. Znakomici sommelierzy prowadzą spotkania z cyklu „art&wine”.

 

W ofercie poza winami trattoria proponuje koktajle klasyczne i liczne napoje orzeźwiająco, soki ze świeżych owoców i warzyw.

 

Trattoria La Riva wytwarza klasyczne włoskie LIMONCELLO. Co trzy miesiące nowa partia cytryn zamienia się w wyjątkowy włoski trunek.

 

 

POBIERZ MENU WIN

Przyjęcia w Trattoria
La Riva

 

 

Restauracja to miejsce uczczenia ważnego życiowego wydarzenia. Organizujemy przyjęcia weselne, rocznicowe, chrztu, komunii, zaręczyn, wieczory panieńskie i kawalerskie.

 

Restauracja gwarantuje dobra kuchnię, profesjonalna obsługę oraz przygotowanie dekoracji stołu w wybranym klimacie.

 

 

POBIERZ ORGANIZACJI PRZYJĘĆ

Vouchery

Podaruj kolację w Trattoria La Riva.
W ofercie restauracji zaproszenia na usługi restauracji.

Obiekt zarządzany przez:
Willa Port Sp. z o.o.ul. Marii Zientary Malewskiej 20 B , 10-302 Olsztyn, Polska