12+

Romantyczna ucieczka do luksusu

Szukasz najlepszej ceny w Willa Port? Skontaktuj się bezpośrednio z nami – zyskasz więcej niż na serwisach rezerwacyjnych!

TWOJA MAJÓWKA NAD JEZIOREM

Weź głęboki oddech zamknij oczy i przygotuj się na cudowną wyprawę do świata wypoczynku, malowniczego krajobrazu i spokoju. Zapraszamy do Willa Port *****.

Jesteśmy tu dla Was by rozpieścić Wasze zmysły nadzwyczajnym pięknem przyrody, smakiem i zapachem mazurskich potraw i zapewnić niesamowitą podróż w krainę relaksu , błogiego odpoczynku i oderwania się od rutyny i codzienności.

Bądź z nami i napawaj się gościnnością i dziecięcą radością aby naładować baterie do dalszego działania na dłuższy czas.

Przyjacielska Odskocznia

Wasza „Przyjacielska odskocznia” to idealny sposób na wspólne tworzenie niezapomnianych wspomnień i celebrację Waszej wyjątkowej więzi. Oferujemy wyjątkowe doświadczenia, począwszy od zabiegów w SPA i Strefy Wellness, poprzez włoskie smaki w naszej restauracji i pełne dzieł sztuki korytarze hotelowe, aż po prywatne chwile pełne zwierzeń na naszych luksusowych tarasach. Ucieknijcie na chwilę od codzienności…

Obiekt zarządzany przez:
Willa Port Sp. z o.o.ul. Marii Zientary Malewskiej 20 B , 10-302 Olsztyn, Polska